BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes

Basında Biz

İbrahim KILIÇ / Söyleşi

 

10.06.1970 yılında Ordu İlinin  Gölköy ilçesine bağlı olan  Karahasan beldesinde doğdum. İlkokul Ortaokul ve Lise tahsilimi Kocaeli İzmit ilinde  tamamladım. Küçük bir Elektrik Firması olarak 1994 Yılında İzmit Alikahya beldesinde Elektrik alanında faaliyetimize başladık.

27.01.1997 yılında Kardeşim HAYRİ KILIÇ bey ile beraber kurmuş olduğumuz KILIÇ ELEKTRİK İNŞ. NAK. TAAH. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. ‘ adı altında faaliyetlerimize devam ettik. Marmara bölgesi ağırlıklı olmak üzere bir çok ilde  Fabrika, Toplu Konut, özel, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının elektrik taahhüt işleri yaptık.

Yeni bir sinerji oluşturmak adına 04.10.2007 tarihi itibari ile  3 kardeş olarak yeni bir yapılanmaya gittik ve  SAYKAR BİLGİSAYAR ENERJİ SİSTEMLERİ ELEKTRİK ELEKTRONİK İNŞ.TAAH.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.’ni  faaliyete geçirdik. Bu firma ile Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Merkez Yerleşkesinde yapılan binaların büyük bir bölümünün Altyapı Elektrik işleri  OG ve AG vb. gibi işlerini tamamladık.

Yine kendi öz kaynaklarımız ile 05.06.2013 yılında Elektrik Taahhüt işlerimizin dışında farklı bir alan oluşturmak adına KLC ELEKTRİK ENERJİ İNŞAAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.’ ni kurduk. Bu Firma ile 2013-2015 yılları arasında 36 daireden oluşan güzel bir proje yaptık ve satışlarını tamamladık.

Bölgemizde yaptığımız işlere örnek verecek olur isek eğer; ASIM KİBAR ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ENERJİ NAKİL HATTI, POSCO ASSAN TST ÇELİK SAN. Fabrikasının Tüm Elektrik işleri, KOCAELİ VALİLİK HİZMET BİNASI KOMPLEKSİ tüm elektrik işleri, KENT KONUT Bünyesinde olan TUANA EVLERİ KONUT İNŞAATI elektrik işleri, CENGİZ TOPEL HAVALİMANI Elektrik işleri, GEBZE YÜKEK TEKNLOLJİ ENSTİTÜSÜ Trafo Merkez Elektrik İşleri, İSTANBUL BEYOĞLU BELEDİYESİ İlçe sınırları dahilinde bulunan Muhtelif cadde ve sokakların havai hatların yer altına alınması ve aydınlatılması işleri gibi;

Hedeflerimiz  Güçlü öz kaynak, sağlam mali yapısı, fedakâr ve programlı bir çalışma ilkesi ile Türkiye ekonomisinin Lokomotifi olarak Ülkemizin önde gelen İllerinden birisi olan Marmara Bölgesinin Büyüyen ve kendini geliştiren Firmaları olarak TÜRKİYE genelinde Farklı alanlarda marka oluşturmak ve istihdam sağlamaktır.

Güven, samimiyet ve çalışan Personelin Memnuniyet  ilkesine  dayanan çalışma sistemiyle, Saykar Bilgisayar Enerji sistemleri Elektrik Elektronik İnş.Taah.Tic.ve San.Ltd.Şti ve diğer Grup Firmalarımız ile  yüksek kapasiteli ve kaliteli üretimi ile Ülke ekonomisine katkıda bulunan,prestijli çizgisi ile bulunduğu bölgenin kalkınmasına  yön veren bir firma olarak  Kocaeli ilinde faaliyetine devam etmektedir.

Hedeflerimiz  geleceğe dönük tüm strateji, hedef ve vizyonunu, global Dünya üzerinde rekabeti, teknoloji ve bilgi çağını yaşayan dünyanın eğilimlerine göre hedeflerini  belirleyen Kalite, verimlilik, ihracat, rekabet kavramlarına önem veren bir kuruluş olmaya devam edecektir.